Pitanje je dana, Ramos po svemu sudeći odlazi iz Reala

Nogomet 3. lip 202115:49 0 komentara
AP Photo/Jose Breton

Sergio Ramos je sve bliži odlasku iz Reala iz Madrida. Iskusnom stoperu krajem mjeseca ističe ugovor sa kraljevskim klubom i mala je vjerojatnost da će ga produžiti.

Pregovori čelnika Reala i Ramosa traje već neko vrijeme, ali dogovora nema na vidiku. Glavni kamen spoticanja je činjenica da Madriđani žele produženje suradnje na godinu dana, jer to praksa kluba prema igračima koji imaju više od 30 godina. Ramos sa druge strane želi potpis na najmanje dvije godine.

Sve više se čuje da je Florentino Perez nezadovoljan Ramosovim ponašanjem za vrijeme pandemije koronavirusa. Tada je od igrača traženo da pristanu na smanjenje plaće od 10 posto. Prvi je to odbio Ramos, navodeći da se novac štedi kako bi se kupio Killian Mbappe.

Ramos je u Real stigao 2005. godine iz Seville. Odigrao je ukupno 469 utakmica i postigao 72 gola. Osvojio je pet titula prvaka Španjolske i četiri trofeja u Ligi prvaka.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!