Perez se ispravio: Mbappe? Poštujemo PSG, čekamo 2022.

Nogomet 5. lis 202114:10 > 14:38 0 komentara
(AP Photo/Manu Fernandez, File)

Predsjednik Real Madrida Florentino Perez očekuje da već u siječnju bude riješeno pitanje dolaska Kyliana Mbappea u 'kraljevski klub'.

Francuski nogometaš priznao je da je tijekom ljeta tražio od uprave kluba da napusti PSG. Mbappe je jasno rekao i da je želio preći u Real Madrid, koji je i poslao ponudu francuskom klubu.

„Da sam otišao, to bi bio samo Real. Drugi klubovi nisu postojali“, dodao je.

Ubrzo je stigla i reakcija iz ‘kraljevskog kluba’.

„U siječnju ćemo imati vijesti o Mbappeu. Nadamo se da će 1. siječnja sve biti riješeno“, rekao je Perez.

Pošto su svi svjetski mediji prenijeli ovu izjavu, prvi čovjek madridskog kluba se ponovo oglasio, želeći objasniti što je tačno mislio:

„Moje riječi su pogrešno prenesene. Rekao sam da moramo čekati sljedeću godinu da bismo imali vijesti. Poštujemo PSG, sa kojim imamo odlične odnose“, dodao je prvi čovjek Reala.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!