Novi udarac za Sociedad, ostali bez kapetana

Primera 4. pro 202012:38 > 12:42 0 komentara
David Ramos, Getty Images Sport

Kapetan španjolskog prvoligaša Real Sociedada i najbolji strijelac La Lige 23-godišnji Mikel Oyarzabal ozlijedio je desni bedreni mišić na sinoćnoj utakmici Europa lige protiv Rijeke (2-2), objavio je španjolski klub u petak. #SponzorPrenosa #DerbyBananas @DERBY bananas

“Mikel Oyarzabal ima leziju prvog stupnja stražnjeg dijela desnog bedrrenog mišića. Započeo je liječenje kineziterapijom”, navodi Real Sociedad, dodajući kako će njegov povratak na nogometne terene “ovisiti o razvoju simptoma”.

Oyarzabal je sinoć na utakmici protiv Rijeke u San Sebastijanu napustio teren u 79. minuti.

Real Sociedada, vodeća momčad španjolskog prvenstva, tako je ostala bez svog najboljeg napadača koji je do sada u Ligi zabio sedam golova u 11 utakmica.

Oyarzabal će propustiti prvenstvenu utakmicu protiv Alavésa u nedjelju , a mogao bi propustiti i “finale” Europa lige protiv Napulja u četvrtak. (h)

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!