Novi kiks Atletica, Vrsaljko dobio samo poluvrijeme

Primera 17. velj 202121:10 > 21:10

Nogometaši Levantea osvojili su veliki bod odigravši na svom stadionu 1-1 (1-1) protiv vodeće momčadi španjolskog prvenstva Atletico Madrida u odgođenoj utakmici 2. kola. #SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY bananas

Levante je poveo u 17. minuti pogotkom Bardhija, a izjednačio je Llorente u 37. minuti.

Šime Vrsaljko je bio u početnoj postavi Atletica, a na poluvremenu ga je zamijenio Kondogbia.

U sastav Diega Simeonea nakon preboljenog Covida-19 vratio se Portugalac Joao Felix koji je odigrao zadnjih pola sata dvoboja.

Atletico je ostao na vrhu s 55 bodova i utakmicom manje od drugoplasiranog Real Madrida koji ima 49 bodova. Treća je Barcelona s 46 bodova i utakmicom manje od Reala. Levante je s 28 bodova ostao na 11. poziciji. U zoni ispadanja su Valladolid (21 bod), Elche (18) i Huesca (16).