‘Nije mi bilo ništa jasno, tu sam bio jedva 40 dana’

Nogomet 3. ruj 202115:42 > 15:43 0 komentara
Siu Wu/picture-alliance/dpa/AP Images

Brazilski nogometaš Emerson prije samo dva mjeseca došao je u Barcelonu kao pojačanje, ali nakon samo 40 dana Katalonci su ga prodali u Tottenham.

Emerson je početkom ljeta došao u Barcelonu kao pojačanje na poziciji desnog beka i odigrao je tri utakmice na početku sezone, ali posljednji dan prijelaznog roka Barcelona ga je prodala, i to u Tottenham Hotspur za 31 milijun eura.

Brazilac je dao intervju za Marcu u kojem je prepričao što se točno dogodilo.

“Mislio sam da klub želi da ostanem jer sam još u nedjelju igrao u prvom sastavu protiv Getafea. Naredni dan sam došao na trening i vidio što se događa. Tottenham je poslao ponudu i klub ju je htio prihvatiti. Nije mi bilo ništa jasno jer nisam znao što se događa” – rekao je pa nastavio:

“Povrijedili su me na način na koji su sve učinili. Mogli su to učiniti na totalno drugačiji i bolji način. Kada sam došao mislio sam da nema šanse da me prodaju, a oni su već tada znali što žele napraviti. Jedva da sam bio tu 40 dana”.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!