Najskuplji trener svijeta pristaje na smanjenje plaće

Primera 19. sij 202113:10 0 komentara
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Aktuelni lider Primere, Atletico Madrid, želi sa šefom struke Diegom Simeoneom, potpisati novi ugovor. #Sponzor Prijenosa #DerbyBananas DerbyBananas

Prema pisanju španjolskih medija, čelnici Atletica žele Simeonea “vezati” za madridski klub do ljeta 2024. godine.

Navodno, sjajni stručnjak je također raspoložen za produženje suradnje, a spreman je i zbog financijske krize izazvane pandemijom koronavirusa, potpisati novi ugovor prema kojem će zarađivati manje od nevjerojatnih 32 milijuna eura godišnje, inače najviše od bilo kojeg trenera na svijetu.

Aktualni ugovor Simeonea i Atletica vrijedi do ljeta 2022. godine, a u sljedećim danima njegova sestra i agentica Natalia krenut će u pregovore s čelnicima kluba oko novog ugovora.

Podsjetimo, argentinski stručnjak je 2011. godine preuzeo Atletico s kojim je osvojio Primeru, Kup i Superkup, te dva puta Europsku ligu., a igrali su i dva finala Lige prvaka. Atletico je pod njegovim vodstvom postao jedan od najboljih španjolskih, ali i europskih klubova.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!