Mundo Deportivo otkrio koje tri igrača Barca želi dovesti

Nogomet 19. ruj 202115:40 > 15:41
GuliverImages

Katalonski list Mundo Deportivo predstavio je potencijalna pojačanja Barcelone u idućem ljetnom prijelaznom roku.

Prema informacijama Mundo Deportiva, Barcelona želi dovesti na ljeto Erlinga Haalanda, Danija Olma i Paula Pogbu.

Norvežanina je Mundo Deportivo nazvao “željom” Barcelone, bivšeg igrača Dinama jednim od glavnih ciljeva, a veznjaka Manchester Uniteda jednom od opcija u veznom redu.

Najteža, najskuplja i najkompliciranija operacija bila bi svakako dovođenje Haalanda. Napadač Borussije iz Dortmunda briljira i u Bundesligi i u Ligi prvaka te je odavno privukao pozornost najvećih timova na Starom kontinentu. Chelsea ga je htio prošlog ljeta, ali njemački klub je svojoj zvijezdi postavio previsoku cijenu.

Za godinu dana Haaland bi mogao koštati oko 100 milijuna eura. Traže ga i Real Madrid, Manchester City, PSG, Real Madrid, Chelsea, zbog čega će Barceloni biti zaista teško da ga dovede u svoje redove.

Pogbina budućnost u Manchesteru je i dalje neizvjesna. Ugovor mu ističe na ljeto i još nije poznato hoće li isti produžiti.

Što se Olma tiče, on je trenutno u Leipzigu i pod jakim ugovorom, ali nije isključena želja samog igrača da se vrati u Barcelonu odakle je kao tinejdžer otišao u zagrebački Dinamo.

Dosta toga ovisit će naravno i o Barcinim financijskim mogućnostima i hoće li se do tada klub stabilizirati nakon brojnih problema usljed velike krize, zbog čega je ovog ljeta ostao bez Lionela Messija, koji je prešao u PSG.