Modrić i Beckham također su protivnici elitne Superlige

Nogomet 20. tra 202121:47 0 komentara
AP Photo/Luca Bruno

Bivši igrač Reala, Manchester Uniteda i engleske reprezentacije David Beckham kritizirao je ideju osnivanja Superlige, zatvorenog natjecanja elitnih europskih klubova koje je osnovano u noći na ponedjeljak, a koje već danas napuštaju neki od osnivača. #SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY BANANAS

”Ja volim nogomet. On je dio mog života otkako pamtim. Volim ga otkad sam bio dijete, tad kao navijač, a navijač sam i danas. Kao igrač i sad kao vlasnik znam da je naš sport ništa bez navijača. Treba nam nogomet za sve. Treba nam nogomet koji je pošten i natjecanja ostvarena po zaslugama. Ne zaštitimo li te vrijednosti, igra koju volimo je u opasnosti”, poručio je Beckham putem društvenih mreža.

Zanimljivo, da dijeli njegovo mišljenje lajkom je pokazao i Luka Modrić čiji je Real Madrid jedan od osnivača Lige prvaka.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!