Messiju ugovor na tri godine, ali ima jedna caka…

Nogomet 23. tra 202117:10 0 komentara
REUTERS/Albert Gea

ESPN je neki dan objavio kako bi Messi mogao ostati u Barceloni, a sada iznosi podatke što se točno u klubu nudi Argentincu. #SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY BANANAS

Joan Laporta navodno sprema Argentincu ugovor na tri godine, ali po potpuno drukčijim uvjetima od onih kakve je imao dosad. Iako se smatralo da zarađuje znatno manje, Barca Messija godišnje plaća oko 70 milijuna eura, što novi predsjednik ne uzima u obzir.

ESPN piše da mu baš iz tog razloga Barca nudi ugovor na tri godine, jer će morati pristati na značajno smanjenje plaće. Argentinac, kojemu aktualni ugovor istječe na ljeto, navodno je želio ugovor na godinu dana koji bi onda produživao godinu po godinu.

No, u takvim uvjetima tražio bi plaću bližu onoj koju trenutačno ima, što si Barcelona ne može dopustiti. Da su pregovori o novom ugovoru u punom zamahu, govori i činjenica da je Messijev otac stigao u Barcelonu te da on vodi pregovore s klubom.

Argentinac u lipnju slavi 34. rođenan, a u prosincu je izjavio da bi jednom u karijeri želio zaigrati u MLS-u jer želi iskusiti život u Sjedinjenim Državama pa američki portal ostavlja mogućnost njegova odlaska u SAD.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!