Messi stao u obranu bivših trenera: ‘To je nepošteno’

Nogomet 23. stu 202118:12 > 18:21 0 komentara
AP Photo/Christophe Ena

Po mnogima najbolji igrač svih vremena Lionel Messi iznio je svoje mišljenje o bivšem treneru Barcelone, Ronaldu Koemanu.

Lionel Messi trenutno je igrač PSG-a, no većina nogometnih fanova i dalje njegovo ime vezuje uz klub u kojem je proveo gotovo cijelu karijeru i zaslužio status legende kluba. Naravno, riječ je o Barceloni.

Iako su mnogi mislili da Messi nema dobro mišljenje o Koemanu, to baš i nije tako.

Uvijek završi nepošteno prema trenerima. Ishod nije bi pošten ni za Koemana, ni za Valverdea…Kada dođu loši rezultati, najlaške je smijeniti trenera. Ronald je došao u klub u vrlo nezgodnom trenutku jer je velik broj igrača napustio klub. Unatoč tome razvio je mnoge mlade nogometaše koji su sada nositelji klub”, pun je hvale za bivšeg trenera Lionel Messi.

Aktualni trener Barcelone i Koemanov nasljednik je dugogodišnji Messijev suigrač Xavi Hernandez koji je u svom debiju na klupi Barce upisao pobjedu u katalonskom derbiju protiv Espanyola (1:0).

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!