Marcelo u suzama: ‘Reći ću nešto što nikad nisam rekao’

Nogomet 13. lip 202216:32 > 16:38 0 komentara
David Cordon Press via Guliver Images

Legendarni bek Reala Marcelo oprostio se od kluba nakon 15 sezona koliko je proveo u Madridu.

Brazilac je odigrao ukupno 546 utakmica i postao najtrofejniji igrač u povijesti kluba s 25 osvojenih trofeja.

“Hvala mojim suigračima i trenerima. Ai iznad svih, hvala ljudima zaduženim za opremu, osiguranje, svima iza scene koji rade prljavi posao. Želim istaknuti njihov rad, jer sam uvijek posvećen igranju i imam sve spremno kao na tacni. Želim se zahvaliti svojoj supruzi, ona je bila uz mene otkako sam počeo igrati nogomet. Zbog tebe sam ovo što sam danas”, rekao je Marcelo pa dodao:

“Kada sam otišao iz Brazila, želio sam igrati Ligu prvaka. Sada odlazim kao igrač s najviše osvojenih naslova u najvećem klubu na svijetu.”

“Reći ću nešto što nikad nisam rekao. Želim zahvaliti Raulu. Puno si mi pomogao kada sam stigao ovdje. Uvijek si brinuo o meni, to ti nikad neću zaboraviti“, rekao je Marcelo.

On je dodao da još uvijek ne planira u mirovinu.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!