Marca: Situacija oko Messija se radikalno promijenila

Primera 27. velj 202110:00 > 10:00
Foto: David Ramos/Getty Images

Jedan od najčitanijih španjolskih listova, Marca donijela je danas zanimljive vijesti oko Lionela Messija. #SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY Bananas

“Izvori iz Barcelone uvjeravaju nas kako je Messijev ostanak i po isteku ugovora ovog ljeta najizglednija opcija i da je Leo daleko bliži ostanku nego odlasku. Kontaktirali smo i ljude bliske Messiju, a oni nam govore isto, samo to kažu ovako: Do prije par mjeseci njegov odlazak činio se izvjestan, ali sada se situacija radikalno promijenila” – piše Marca i dodaje:

“Messi je ogorčen što čelnici PSG-a govore da će ga dovesti, kao i kada se na naslovnicama francuskih medija vidio u dresu prvaka te zemlje. Razlog je što nikada nije bio u kontaktu s PSG-om, a odbio je sve menadžere koji su mu dolazili s ponudama ostalih klubova. Nadalje, njegov otac Jorge, koji mu vodi karijeru, već je dugo u Argentini i nema nikakvog kontakta s klubovima zainteresiranima za Lea.”

Bartomeu je dao ostavku na mjesto predsjednika, što je argentinsku zvijezdu silno razveselilo. Novi predsjednik bit će poznat za osam dana, a španjolski list piše kako je Messi spreman ostati i za manje novaca na Camp Nou ako ostvare povratak na vrh.

“Najvažnija je prezentacija projekta nove Barcelone, koju će Messiju iznijeti novi predsjednik, pri čemu Leo inzistira na dolasku istinskih pojačanja. Prvi među njima je njegov sunarodnjak i suigrač iz reprezentacije Sergio Aguero, a zatim i Georginio Wijnaldum. Obojica su lako dostižni jer dolaze bez odštete”, otkriva Marca te piše da su želje Barcelone još Erling Haland, Matthijs De Ligt i Joules Kounde, ali za njih bi Barcelona trebala platiti skupe odštete, za što nema novaca” – pišu iz španjolskog lista.