Ludnica u Valenciji: Levanteu branio stoper, palo 6 golova!

Nogomet 23. kol 20210:03 > 0:06 0 komentara
Guliver

U 2. kolu španjolske Primere Levante je ugostio Real Madrid u utakmici prepunoj preokreta i neočekivanih ishoda.

Levante i Real Madrid odigrali su 3:3 u 2. kolu španjolske Primere.

Real Madrid je odlično otvorio utakmicu i stigao do prednosti već u petoj minuti. Benzema je odlično prošao po desnoj strani i vratio je loptu na Balea koji s desetak metara pogađa mrežu Levantea za 1:0.

Gosti su kontrolirali utakmicu i ponovo su zaprijetili u 39. minuti kada je Bale sjajno pokušao iz slobodnog udarca, ali lopta ide pored stative.

Dvije minute kasnije pokušao je i Isco, no nema gola. U drugom poluvremenu gledali smo potpuno drugačije izdanje Levantea što je očito šokiralo i nogometaše kraljevskog kluba.

Već u prvom napadu u nastavku Levante je poravnao na 1:1. Marti Roger je uspio pogoditi mrežu Courtoisa nakon odlične asistencije Melera.

Samo deset minuta kasnije totalni preokret domaćih. De Frutos odlično centrira s desne strane, a Campana zakucava loptu u mrežu Real Madrida za 2:1 i veliko slavlje domaćih navijača.

Međutim, Real Madrid je uspio u 73. minuti ponovno vratiti stvari na početak. Casemiro fantastično asistira za Viniciusa Juniora koji izlazi sam ispred golmana domaćeg tim a i pogađa za 2:2.

Kada su svi očekivali da će Real krenuti po preokret, Levante je ponovo poveo. Bardhi je centrirao iz prekida, a Alabu lopta pogađa u glavu i ide do Robera Piera koji s nekoliko metara lagano matira Courtoisa za 3:2.

Ipak, tu nije bilo kraj spektakularnom dvoboju u Valenciji. Real Madrid je krenuo svim silama naprijed i uspio doći do boda

U 85. minuti Benzema je uposlio Viniciusa koji fantastičnim udarcem iskosa s lijeve strane pogađa mrežu Levantea za 3:3 što je bio i konačan rezultat utakmice.

Dvije minute kasnije golman domaćih dobio je direktan crveni karton jer je igrao rukom na polovici terena kada je pokušao zaustaviti kontru gostiju. Domaći nisu imali pravo na izmjenu, a na golu Levantea do kraja je bio stoper Ruben Vezo.