“Lopeteguijev otkaz me značajno obilježio kao igrača”

Primera 20. sij 202117:53 > 17:54
Lennart Preiss, Bongarts

Toni Kroos je u svom podcastu Einfach mal Luppen otkrio da je bio razočaran nakon što je Real Madrid u listopadu 2018. godine uručio otkaz treneru Julenu Lopeteguiju. #SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY bananas

“Lopeteguijev otkaz me osobno rastužio, pogotovo jer je on prvoklasni trener i osoba. Jedini usrani trenutak je imao kao trener Reala. Bio sam sretan zbog njega kada je osvojio Europa ligu sa Sevillom. On je to zaslužio. Odradio je sjajan posao, ali nije imao sreće i ako nema dobrih rezultata onda to nije dobro za klub” – rekao je Nijemac pa nastavio:

“Došao je nakon tri uzastopne titule u Ligi prvaka i Cristiano je napustio klub. Bilo je jasno da godina neće biti lagana. Iskreno, bilo mi je jako žao. Taj otkaz me pogodio najviše jer sam bio siguran u njegove trenerske i ljudske osobine. To je ostavilo gorak ukus u mojim ustima. To je priča koja je značajno obilježila mene kao igrača” – zaključio je.