Laporta zbog Haalanda prodaje čak devetoricu igrača?!

Primera 12. ožu 202122:16 0 komentara
(Photo by David Ramos/Getty Images)

Novi predsjednik Barcelone Joan Laporta krenut će u obnovu momčadi u ljetnom prijelaznom roku.

Nekoliko nogometaša se povezuje sa dolaskom na Camp Nou, a onaj kojeg Laporta najviše želi je fenomenalni napadač Borussije iz Dortmunda Erling Haaland.

Za usluge norveškog nogometaša Barcelona bi morala izdvojiti čak 110 milijuna eura sa menadžerskim bonusima, ali Diario Sport tvrdi kako je klub spreman prodati čak devetoricu nogometapa kako bi skupio novac za Haalanda.

Među igračima koji su na listi za prodaju je i BiH veznjak Miralem Pjanić. To nije nikakvo čudo jer se Pjanić nije najbolje snašao na Camp Nou i neće biti nikakvo iznenađenje ako on zaista i napusti klub.

Pored Pjanića na dugoj listi su još Junior Firpo, Philippe Coutinho, Antoine Griezmann, Martin Braithwaite, Neto, Samuel Umtiti, Matheus Fernandes i Clement Lenglet.

Pored Haalanda predsjednik Barce želi još Sergija Aguera, Davida Alabu i Memphisa Depayja, dok je Eric Garcia već dogovoren.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!