Laporta: Ostanite mirni, znamo što moramo učiniti

Nogomet 22. ruj 20219:15 > 9:15
REUTERS/Albert Gea

Predsednik Barcelone Joan Laporta pozvao je navijače da ostanu uz klub, koji se, prema njegovim riječima, trenutno nalazi u teškoj situaciji.

Katalonski klub je loše počeo novu sezonu, zbog čega se uveliko najavljuje odlazak trenera Ronalda Koemana.

Navijači nisu zadovoljni trenutnom situacijom, ali ih je prvi čovjek kluba pozvao da budu strpljivi nastave podržavati ekipu.

Pozivam vas da nastavite da podržavate naš klub. Ekipi ste potrebni“, poručio je Laporta.

Znate da proživljavamo teške momente, zbog toga je potrebno da ostanete uz nas. Protiv Cadiza ćemo pokušati pobijediti. Ne znam što će se dogoditi, ali bez obzira na to, nastavite podržavati ekipu i protiv Levantea. Ostanite mirni, znamo što moramo učiniti“.

Katalonci su u ponedjeljak podijelili bodove sa Granadom (1:1) i u prva četiri susreta u La Ligi zabilježili su dva remija i dvije pobjede, dok su u Ligi prvaka doživjeli uvjerljiv poraz od Bayerna.