Kraljevi jedva do slavlja protiv Elchea, Benzema junak!

Primera 13. ožu 202118:09 > 18:48
(Photo by Denis Doyle/Getty Images)

Momčad Zinedinea Zidanea uspjela je doći do sva tri boda protiv Elchea pobijedivši 2:1, a spasitelj Reala bio je Karim Benzema koji je režirao potpuni preokret. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas DERBY Bananas

U prvoj utakmici ove sezone Real i Elche igrali su 1:1. Ekipa koja se bori za goli život bila je na pragu makar boda na gostovanju velikom favoritu.

Golova u prvom dijelu nije bilo, a u drugom je Calvo šokirao golom u 61. minuti. Elche je bio u vodstvu točno 12 minuta kada je stvari na početak vratio Karim Benzema i to na lijepi ubačaj Luke Modrića, a Francuz je donio potpuni preokret i pobjedu Realu u sudačkoj nadoknadi pravom majstorijom.

Real je ovom pobjedom preskočio Barcelonu na drugom mjestu i sada ima 57 bodova, jedan više od najvećeg rivala i pet manje od lidera Atletica. Doduše uz utakmicu više od obje ekipe. Elche je 17. na posljednjem mjestu iznad crte sa 24 boda, jednim više od Alavesa koji je u zoni ispadanja.