Koeman razočaran: ‘S 18 godina misli samo na novac!’

Nogomet 20. kol 202118:20 0 komentara
Oscar J. Barroso

Mladi veznjak ima ugovor do 2022., ali pregovori oko njegova produljenja su propali.

Jedan od najtalentiranijih igrača Barcelone, 18-godišnji Ilaix Moriba, nezadovoljan je u Barceloni i želi napustiti klub.

U španjolskim medijima pojavila se informacija da zbog teške financijske situacije u klubu neće doći do novog ugovora, pa ostaju samo dvije opcije – transfer 18-godišnjaka ili odlazak sljedećeg ljeta bez odštete.

Barcelona je zainteresiranim klubovima poručila da neće prodati Moribu za manje od 15 milijuna eura i već je odbila osam milijuna eura od Leipziga.

O cijeloj se situaciji danas oglasio i Ronald Koeman na konferenciji za medije uoči subotnjeg gostovanja u Bilbau kod Athletica.

“Pričao sam SaIlaixom prije dva ili tri tjedna, i to više kao čovjek nego kao trener Barcelone. Njegova situacija je, po meni, užasna. Ima 18 godina, mlad je, dobio je mogućnost da igra u prvoj ekipi i on je budućnost ovog kluba, a on je odlučio da ne želi igrati u Barceloni. Znam što mu klub može i želi ponuditi te bih mu savjetovao da novac nije najvažnija stvar. Razočaran sam. Novac nije i mladiću od 18 godina ne smije biti najvažnija stvar u životu”, rekao je.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!