Koeman može odahnuti: Barci se vraćaju igrači

Nogomet 27. ruj 202118:47 > 19:37 0 komentara
QuiquexGarcia

Katalonski velikan Barcelona jučer se vratila pobjedama nakon što je slavila u Primieri protiv Levantea 3:0.

Ronald Koeman nije bio jučer na katalonskoj klupi, ali već ga u srijedu dočekuje okršaj s Benficom u Ligi prvaka.

Situacija u klubu se malo smirila nakon jučerašnje pobjede i Koeman više nije toliko na meti kritika. Barcelona je odigrala dosta dobar susret iako je u momčadi bilo dosta mladih igrača jer klub ima problema s ozlijeđenim igračima.

Međutim, nizozemski stručnjak sigurno može biti sretan što se Ansu Fati vratio na teren nakon skoro godinu dana i odmah je jučer postigao pogodak protiv Levantea.

Koeman je odlične vijesti dobio i prije jutrošnjeg treninga jer je liječnički tim dao dozvolu Jordiju Albi i Pedriju da treniraju s ostatkom ekipe.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!