Koeman: ‘Moja budućnost u klubu? To nije pitanje za mene’

Nogomet 16. svi 202121:58 0 komentara
Oscar J. Barroso

Barcelona je porazom od Celte na Camp Nouu (1:2) ostala bez šanse za titulu prvaka Španjolske. #SponzorPrenosa #DerbyBananas

Ronald Koeman i ekipa su priredili još jedno razočarenje svojim navijačima i ovo bi lako za mnoge od njih mogla biti posljednja utakmica na Camp Nou.

Nakon utakmice nizozemski stručnjak je govorio o svojoj budućnosti, te budućnosti Lionela Messija u klubu.

“Moja budućnost u klubu? To nije pitanje za mene”, kratko je rekao Koeman, a zatim je o Messiju rekao:

“Nadam se da ovo nije njegova posljednja utakmica u klubu. Danas je pokazao efektivnost, ali ne može sam. Da bismo pobjeđivali i drugi moraju zabijati”, istakao je Koeman.

Nizozemac bi nakon jako slabe sezone mogao otići sa klupe, a vidjet ćemo hoće li ga rukovodstvo kluba na kraju sezone i otpustiti.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!