Koeman: Klub ima budućnost zahvaljujući meni

Nogomet 13. ruj 202117:40 > 17:41 0 komentara
Guliver Image

Trener Barcelone Ronald Koeman govorio je o svom odnosu sa predsjednikom kluba Joanom Laportom, koji je tijekom ljeta otvoreno tražio Koemanovu zamjenu. Ipak, Nizozemac govori da njihovi odnosi nisu u lošem stanju.

Koeman je na čelu Katalonaca od kolovoza 2020. godine, a sa klubom je u sezoni 2020/2021. osvojio Kup Kralja.

Moj odnos sa Joanom Laportom se popravio. Međutim, prošli tjedan se događalo nešto što mislim da nije trebalo. On je govorio da trener momčadi ne treba imati punu moć. Govorio je malo previše. Klub ima budućnost zahvaljujući meni“, izjavio je 58-godišnji Ronald Koeman.

Naredni dvoboj Barcelona igra u utorak od 21 sat na domaćem terenu protiv Bayerna u Ligi prvaka, dok će u ponedjeljak u La Ligi dočekati Granadu.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!