Igrači Barcelone odbili smanjenje plaća

Nogomet 30. srp 202123:47 > 23:47 0 komentara
AP Photo/Joan Monfort GULIVER

Financijska situacija u Barceloni nije dobra, a još jedan primjer dolazi iz prisilnih pregovora uprave kluba s nekolicinom igrača od kojih je zahtijevano prihvaćanje drastičnog smanjenja primanja u novoj sezoni.

Sergio Busquets, Gerard Pique, Jordi Alba i Sergi Roberto pozvani su na sastanak u upravu kluba gdje im je ponuđena opcija smanjenja plaće u novoj sezoni za čak 40 posto uz obećanje da će im preostali dio bio plaćen u narednim godinama ugovora.

Igrači nisu pristali na ponudu smatrajući da su se već odrekli dovoljno novca prilikom zahtjeva prijašnje uprave kluba.

Lionel Messi već je pristao na smanjenje, on će u novoj sezoni zaraditi 20 milijuna eura što je za gotovo 50 posto manje nego što inače zarađuje.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!