Griezmann ima želju kojom komplicira stvari Barceloni

Nogomet 24. srp 202116:04 0 komentara
Antoine Griezmann
Guliver Image

Barcelona već neko vrijeme nastoji prodati Griezmanna kako bi skupila budžet za dovođenje Saula iz Atletica.

Postoji nekoliko klubova koji žele Griezmanna, a između ostalih tu su Manchester City, Tottenham i Juventus, koji je spreman za Griezmanna dati i Paula Dybalu.

Ipak, katalonski ‘Sport’ tvrdi da je Griezmann Barceloni priopćio da će otići samo u slučaju da to bude Atletico i da ga drugi klubovi trenutno ne zanimaju.

Griezmann je spreman na sve, pa i na manju plaću samo kako bi se vratio u novog prvaka Španjolske i momčad u kojoj se i proslavio proteklih sezona.

Kataloncima problem predstavlja Griezmannova odluka da ide samo u Atletico, dok u crveno-bijelom dijelu Madrida i nisu pokazali preveliku želju da vrate Griezmanna.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!