Griezmann će preseliti u Premier ligu?

Nogomet 20. ruj 202214:49 > 14:49 0 komentara
Jose Breton

Napadač Atletico Madrida Antoine Griezmann, koji je na posudbi iz Barcelone, mogao bi tijekom zimskog prijelaznog roka postati igrač Manchester Uniteda.

Engleski klub obnovio je interes za 31-godišnjeg francuskog reprezentativca, prenosi The Athletic.

Isti izvor navodi da bi se ovakav scenarij mogao dogoditi ako Atlético i Barcelona ne riješe spor oko Griezmannove posudbe.

Trener Atletica Diego Simenone samo je jednom ove sezone zadržao Griezmanna u igri dulje od 30 minuta jer ne želi Barceloni platiti 40 milijuna eura koliko joj pripada ako iskusni napadač odigra određenu minutažu. Francuz je samo posljednji derbi s Real Madridom odigrao od prve do posljednje minute.

Klub iz Katalonije već je najavio da se sprema tužiti Atletico zbog kršenja pravila.

Griezmann je 2019. iz Madrida otišao na Camp Nou, au klub se vratio u ljeto 2021. Ove sezone odigrao je šest utakmica u Primeri i postigao dva gola.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!