Gdje će Eriksen? Iznenađujući transfer na pomolu

Primera 2. sij 202115:40 0 komentara
(Photo by Marco Luzzani/Getty Images)

Christian Eriksen iza sebe ima užasnu godinu i želi što prije otići iz Intera. #SponzorPrenosa #DerbyBananas @DERBY bananas

Napuštanje Tottenhama i dolazak u redove Nerazzurra se za danskog veznjaka pokazao kao potpuni promašaj.

Antonio Conte ga je odavno otpisao i Eriksen je u potrazi za novim klubom, a od danas je u igri i Valencia. Šišmiši su predložili Interu da posude 28-godišnjaka do kraja sezone, a navodno u milanskom klubu nemaju ništa protiv toga. Treba vidjeti koja će biti reakcija Eriksena s obzirom da Valencia prolazi kroz velike probleme, ali jasno je kao dan da bi igrač njegovo kalibra šišmišima znatno pomogao.

Erikesena mnogi vide kao novog igrača PSG-a, pogotovo nakon izvjesnog dolaska Mauricia Pochettina na klupu Parižana.

Dan Mullan/Getty Images

Eriksen je pod njegovim vodstvom u Tottenhamu pružao najbolje partije u karijeri i bilo bi zanimljivo vidjeti hoće li se taj transfer ostvariti.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!