Dogovor na vidiku: Pozitivni razgovori Ramosa i Pereza

Primera 14. velj 202110:33 > 11:09
Getty Images/Alex Caparros

Španjolski mediji prenose da su kapeten Real Madrida Sergio Ramos i predsjednik kluba Florentino Perez obavili telefonske razgovore, koji su pomogli da se pomire razlike između dvije strane u pregovorima o produžetku suradnje. #SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY bananas

Nakon velike trakavice između Real Madrida i Sergija Ramosa, čini se da se kapetan približio na korak do obnavljanja ugovora sa Kraljevskim klubom.

Sve se promijenilo nakon neformalnog i osobnog kontakta koji su predsjednik i kapetan obavili ovaj tjedan, prenose tamošnji mediji.

Florentino Perez i Sergio Ramos su, kako se izvještava, posljednjih dana razmijenili pozive kako bi se međusobno raspitali o zdravlju. Predsjednik Reala je početkom veljače bio pozitivan na koronavirus, što je navelo Ramosa da ga nazove i pita za zdravlje. Perez je također pozvao kapetana da vidi kako se osjeća poslije operacije koljena prošle subote.

Ramosova želja je da nastavi igrati za Real Madrid. Međutim, 34-godišnji defanzivac do sada nije želio prihvatiti ponudu kluba, zbog kojeg bi mu plaćaa bila smanjena za 10 posto u zamjenu za dvogodišnji ugovor.