VIDEO Ludnica u Primeri: Čudesni povratak i lob s 30 metara

Primera 6. pro 202016:52 > 07. pro 2020 10:08

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 12. kola španjolske Primere Granada je na domaćem terenu protiv posljednjeplasirane Huesce odigrala 3-3, s tim da su domaćini u posljednje dvije minute ušli sa zaostatkom 1-3.

Gosti su poveli preko Mikela Rica u 21. minuti, a u 43. je izjednačio Kolumbijac Luis Suárez. Nakon 1-1 u prvom poluvremenu gosti u nastavku dolaze do prednosti 3-1. Prvo je Borja García pogodio 49. minuti , a potom je na 3-1 povisio Japanac Shinji Okazaki u 82. minuti. On je s više od 30 metara lobao vratara Granade Ruija Silvu, koji je nepotrebno istrčao sa svog gola.

Tada se činilo da će gosti sigurno odnijeti sva tri boda, ali Granada je uspjela doći do remija, a oba gola u završnici susreta postignuta su glavom. Prvo je zabio Jorge Molina u 88. minuti, a potom German Sanchez u 90. za konačnih 3-3.