Čistka u Barceloni, odlazi čak 14 igrača

Nogomet 14. svi 202115:00 > 15:00
(Photo by David Ramos/Getty Images)

Poslije još jedne neuspješne sezone u Barceloni će se napraviti krupne promjene, što podrazumijeva odlazak čak 14 igrača, javlja Mundo Deportivo. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas DERBY Bananas

Posle remija sa Levanteom posle koga je postalo jasno da će katalonski klub ostati bez titule uprava je odlučila da je vreme za remont.

Od 14 igrača koji bi trebali napustiti klub, većina će biti prodana, dok će pojedini otići i na posudbe.

Među tim igračima se nalaze imena poput Neta, Umtitija, Firpa, Pjanića, Fernandesa, Coutinha, Braithwaitea… Planira se odlazak još igrača, ali njihova imena se ne spominju zasada.

Nova uprava kluba želi dovesti igrače koji bi došli bez odštete, a kao prvi među njima spominje se Sergio Aguero, kojem u lipnju ističe ugovor sa Manchester Cityjem. Argentinac bi trebao doći u Barcelonu na poziv svog kuma Lionela Messija.

Napadač, svjestan da je na zalasku karijere, pristao bi na plaću manju od 10 milijuna eura, koliko sada zarađuje na Etihadu.