Cholo zamijenio Diega Costu velikim pojačanjem iz Ligue 1!

Primera 13. sij 202121:10 0 komentara
Denis Doyle/Getty Images

Madridski Atletico je odlučio pojačati svoj napad 24-godišnjim Francuzom koji je za Lyon od 2018. postigao 45 pogodaka u svim natjecanjima #SponzorPrenosa #DerbyBananas

Napadač Lyona Moussa Dembele otišao je na posudbu u Atletico Madrid do kraja ove sezone, a napad francuske momčadi pojačao je Alžirac Islam Slimani, koji je došao kao slobodan igrač iz Leicester Cityja, objavio je u srijedu francuski nogometni prvoligaš.

Madridski Atletico je odlučio pojačati svoj napad 24-godišnjim Francuzom koji je za Lyon od 2018. postigao 45 pogodaka u svim natjecanjima, nakon što je prošlog mjeseca klub napustio španjolski reprezentativac Diego Costa.

“Posudba vrijedna 1,5 milijun eura, uključuje opciju otkupa uz odštetu od 33,5 milijuna, uz potencijalnih 5 milijuna eura u bonusima te 10 posto odštete od mogućeg budućeg transfera”, priopćili su iz Lyona.

Slimani je u 47 nastupa za Leicester postigao 13 pogodaka, a s francuskim prvoligašem je potpisao ugovor na 18 mjeseci.

“Došao sam u klub koji je na vrhu ligaške ljestvice, igra dobro i postiže pogotke. Želim pomoći klubu u ostvarenbju postavljenih ciljeva”, izjavio je 32-godišnji alžirski reprezentativac koji je prošlu sezonu proveo na posudbi u Monacu.

Na polovici francuskog prvenstva vodeći Lyon ima 40 bodova, jedan više od drugoplasiranog PSG-a.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!