Cadiz kao Leeds: Spremili posebne majice za dvoboj s Realom

Nogomet 20. tra 202117:22 0 komentara
Alex Caparros/Getty Images

Superliga je i dalje glavna tema u svijetu sporta, nakon što je prije dva dana objavljeno da će ista krenuti početkom sezone 2021/22 i kada je objavljeno 12 sigurnih sudionika novog natjecanja. #SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBYBANANAS

Među 12 klubova su i tri španjolska – Real Madrid, Atletico Madrid i Barcelona. Osim toga, predsjednik Reala Florentino Perez će ujedno biti predsjednik natjecanja.

Realu slijedi utakmica s Cadizom u prvenstvu, a nogometaši ovog kluba spremili su majice s posebnom porukom za Kraljeve, po uzoru na Leeds koji je na sličan način dočekao Liverpool.

“Superliga? Nogomet je za sve”, pisat će na majicama igrača Cadiza, koji će tako jasno poručiti Perezu i njegovim igračima što misle o pokretanju tog natjecanja.

Podsjetimo da su jučer igrači Leedsa protiv Liverpoola na zagrijavanje izašli u bijelim majicama s porukom kako je nogomet za navijače te kako se nastup u Ligi prvaka mora zaraditi.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!