Brekalo potpisuje za osvajača EL?

Nogomet 26. kol 202111:41 > 11:42 0 komentara
Guliver Image

Ekspert za transfere Gianluca Di Marzio piše da Villarreal definitivno dovodi Josipa Brekala koji nakon pet godina želi otići iz Wolfsburga.

“Brekalov transfer u Villarreal udaljen je tek jedan korak. Krilo koje je želja niza talijanskih klubova ipak odlazi u Španjolsku. Igrač kojeg se godinama smatra jednim od najvećih potencijala Hrvatske bio je blizu Napolija i Lazija. Oba kluba su ga jako željela, ali im je bio preskup” – piše Di Marzio.

Hrvatski nogometaš je u Wolfsburg došao iz Dinama, a u njemačkom prvoligašu je u 122 utakmica upisao 22 gola i 17 asistencija.

Villareal je aktualni osvajač Europske lige, a u nedavnom finalu Superkupa su poraženi nakon lutrije kaznenih udaraca od osvajača Lige prvaka, Chelseaja.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!