Primera 16. pro 20200:03 > 9:03
Karim Benzema

Kraljevi nastavljaju s nizom pobjeda, na domaćem travnjaku bolji su bili od Athletic Bilbaa 3:1. #SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY Bananas

Iako se činilo kako će Real imati lagan posao protiv baskijske momčadi s obzirom da je Garcia već u 13. minuti dobio drugi žuti karton, imali su i oni svoje šanse.

Za vodstvo Kraljeva zabio je Toni Kroos u samoj završnici prvog poluvremena kada mu je asistirao Junior Vinicius. No, da stvari ne budu lagane pobrinuo se Capa u 52. minuti.

No, Madriđane je kao i mnogo puta dosada spasio Karim Benzema u 74. i 90. minuti koji je svojim golovima donio pobjedu Reala. Vrlo lako je moglo i završiti 2:2, no fenomenalnu obranu upisao je Thibaut Courtois.

Momčad Zinedinea Zidanea je ovom pobjedom treća na ljestvici španjolskog prvenstva sa 26 bodova koliko imaju drugoplasirani Atletico i prvoplasirani Real Sociedad, no treba reći kako momčad Diega Simeonea ima i dvije utakmice manje.