Barcelona za ulazak u Superligu treba pristanak svih članova

Nogomet 20. tra 202121:57 0 komentara
(Photo by David Ramos/Getty Images)

Sudjelovanje Barcelone u novoj Superligi moglo bi biti uvjetovano odobrenjem njezinih članova, objavili su španjolski mediji. #SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY BANANAS

Katalonska televizijska postaja TV3 izvijestila je da ugovor koji je Barcin predsjednik Joan Laporta potpisao s ostalih 11 klubova članova osnivača sadržava klauzulu koja klubu dopušta odustajanje od sporazuma ukoliko se njegovi članovi ne slože.

Španjolci navode kako se Laporta u utorak sastao s menadžerom Barcelone Ronaldom Koemanom kako bi objasnio stajalište kluba o Superligi i dogovorio razgovor u srijedu s kapetanima Lionelom Mesijem, Gerardom Piqueom, Sergiom Busquetsom i Sergijem Robertom. Barcelona nije bila odmah dostupna za komentar ove vijesti.

Španjolski nogometni velikan jedan je od 12 klubova koji su u nedjelju objavili kako osnivanju novo nogometno natjecanje Superligu u kojoj bi sudjelovalo 20 klubova.

U tom novom natjecanju sudjelovali bi i Real Madrid, Atletico Madrid,  Arsenal, Chelsea, Tottenham, Liverpool, Manchester City i Manchester United, Juventus, Milan i Inter.

BBC je u utorak objavio kako su Manchester City i Chelsea odustali od Superlige.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!