Barcelona se oglasila povodom upada policije u klub

Primera 1. ožu 202118:18 0 komentara
Michael Regan/Getty Images

Nemirno je bilo danas u klupskim prostorijama katalonskog diva. #SponzorPrenosa #DerbyBananas

Španjolska policija upala je u Barcelonu kako bi utvrdila je li uprava ‘blatila’ vlastite igrače.

Zbog toga je priveden bivši predsjednik Barcelone Josep Maria Bartomeu, zatim direktor Oscar Grau, čelnik pravne službe Roman Gomez Ponti i predsjednički savjetnik Jaume Masferrer.

Barcelona se nakon svega oglasila priopćenjem na službenoj stranici kluba.

“Što se tiče ulaska i istrage katalonske policije ovog jutra na Nou Campu, po nalogu 13. suda u Barceloni, koji je nadležan da nas kontaktira i prati rad na društvenim mrežama, Barcelona je ponudila potpunu suradnju nadležnim i policijskim organima kako bi se utvrdile jasne činjenice u istrazi”, navodi se.

“Barcelona izražava maksimalno poštovanje u ovom postupku i ponaša se po principu pretpostavljene nevinosti ljudi koji su označeni u istrazi”, zaključuje se.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!