Barcelona nije isplatila plaće igračima za prosinac

Primera 26. sij 202118:44 > 18:45
Foto: Martin Rose/Getty Images

Nogometni klub Barcelona nije isplatila svojim igračima plaću za prosinac, prenosi COPE. #SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY bananas

Igrači katalonskog kluba plaće dobijaju u dva dijela, u srpnju i prosincu, a kako prenose mediji plaća za prosinac je izostala zbog loše zaduženosti.

Barcelona je ranije priopćila da je klupski dug oko 1.2 milijarde eura, kao i kratkoročni za još 730 milijuna eura.

Katalonci su sezonu 2019/2020. završili sa neto dugom od 488 milijuna eura, a klub pregovara sa svojim ljudima, potencirajući na utjecaj koji je pandemija koronavirusa imala na budžet.

Ekipa sa Camp Nou stadiona je treća u španjolskom prvenstvu sa 37 bodova poslije 18 kola. Vodeći Atletico Madrid ima 47 bodova.