Barca i Atletico spremaju razmjenu kojom svi dobivaju

Nogomet 15. srp 202110:53 > 11:01
Robert Michael/picture-alliance/dpa/AP Images

Jedan od razloga zašto Lionel Messi još potpisao s Barcelonom je taj što se Katalonci prvo moraju riješiti nekih igrača s visokim primanjima kako bi osigurali potrebna sredstva.

Jedan od onih kojeg se Barcelona želi riješiti je Antoine Griezmann, a vrlo je izmjena razmjena s madridskim Atleticom za Saula Nigueza, piše Marca.

Atletico je već pojačao vezni red Rodrigom de Paulom, pa im ostanak Saula nije neophodan.

Kao ni Griezmann Barceloni koja je dovela Sergija Aguera i Memphisa Depaya i to besplatno.

Barcelona je pokušala dovesti Joaa Felixa, no realno dovođenje Saula im je puno bolja opcija, jer tako će dobiti igrača kojeg su vidjeli u Georginiju Wijnaldumu, koji je ispred Barcelone izabrao PSG.

Jedina prepreka transferu je što igrači moraju pristati na neke žrtve prije nego i klubovi potvrde ovaj posao. Griezmann manju plaću, a Saul činjenicu da neće biti vjerojatno u prvih 11 svakog vikenda.

Koliko god navijači Atletica još uvijek ljuti na Grizemanna zbog načina na koji je otišao je iz kluba, ovo je transfer kojim svi dobivaju.