Barca se želi riješiti Pjanića – Mourinho: ‘Ne hvala’

Nogomet 16. srp 202123:51 0 komentara
Guliver Image

Katalonski list Sport jučer je objavio kako su ponude za posudbu na adresu Barce poslali Roma, Juventus i Inter, ali da su svi imali zahtjev da Pjanić smanji plaću od 8.4 milijuna eura.

Pjanić međutim, nema namjeru odreći se financijskih blagodati koju ima u redovima katalonskog kluba, a klub mu je zbog toga najavio određene sankcije.

U međuvremenu jedan od klubova koji je želio bih. veznjaka je odustao od njegovog angažmana. Trener Rome Jose Mourinho je, prema pisanju Marce, priopćio kako mu Pjanić nije potreban i izvjesno je da se iskusni veznjak neće vratiti u svoj nekadašnji klub.

Podsjetimo, Pjanić je prošlog ljeta došao u Barcelonu iz Juventusa u razmjeni za brazilskog nogometaša Arthura Mela. Međutim, Miralem se nije naigrao u dresu katalonskog velikana. Odigrao je samo 30 utakmica, većinom je šansu dobivao sa klupe i nije imao učinka.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!