Barca se pravda: Mislili smo da će biti povijesna greška…

Nogomet 22. tra 202121:37 > 21:38
Photo by Mike Hewitt/Getty Images

Katalonski velikan oglasio se povodom novonastale situacije vezanu za osnivanje Superlige. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas DERBY Bananas

Gotovo svi veliki klubovi ponudili su objašnjenje i obrazloženje svog sudjelovanjau ovom projektu koji je naišao na veliki otpor u sportskoj javnosti.

Sada se oglasila i Barcelona službenim priopćenjem iz kojeg se može zaključiti da klub još uvijek nije odustao od ove ideje.

Barcelona se ponudila da sudjeluje u osnivanju Superlige, natjecanja dizajniranog sa namjerom da se poveća kvaliteta i atraktivnost produkta koji se nudi nogometnim fanovima. Odluka je donesena u skladu sa našim uvjerenjem da bi bila povijesna greška odbiti priliku za sudjelovanje u ovom projektu.

U skladu sa reakcijom javnosti, smatramo da je neophodna, ozbiljna i duboka analiza svega onoga što se dogodio kako bi se ponovo razmotrio čitav projekt i eventualno preformulirala ova ideja“ navodi se u priopćenju kluba.