Barca napravila nevjerojatan potez prema novom pojačanju

Nogomet 8. tra 202110:46 0 komentara
(Photo by David Ramos/Getty Images)

Stoper Manchester Cityja Eric Garcia nedavno je dogovorio transfer u Barcelonu. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas DerbyBananas

Ovaj 20-godišnjak odlučio se vratiti u momčad u kojoj je ponikao i dogovorio je suradnju sa katalonskim klubom do ljeta 2026. godine.

Međutim, u posljednjih nekoliko dana došlo je do određenih izmjena i Barcelona je Garciji ponudila manju plaću nego što je to dogovoreno.

Katalonski klub ima ozbiljne financijske probleme, prisiljeni su štediti na svakom koraku, te su Garciji ponudili ugovor koji je za 50 posto manji od dogovorenog.

Sada je odluka na mladom nogometašu hoće li pristati na te uvjete. On je iskazao veliku želju da se vrati u klub, dogovorio je sve, ali sada je došlo do velikih promjena.

Vidjet ćemo hoće li to utjecati na njegovu odluku o povratku na Camp Nou jer su sada stvari poprilično drugačije za ovog mladog defanzivca.

Garcia je od 2008. do 2017. godine nosio dres omladinskih selekcija Barcelone, a zatim je otišao u Manchester City.

Među Građanima se nije naigrao u prvoj momčadi, pa je odlučio da prihvati ponudu o povratku u klub koji ga je stvorio.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!