Bale u slijepoj ulici: Čeka ga ‘pakao’ ako se vrati u Real

Primera 30. pro 202021:41 0 komentara
(Photo by Clive Rose/Getty Images)

Bale se odlučio vratiti u londonski klub nakon sedam godina jer ga je Zinedine Zidane davno otpisao u Real Madridu #SponzorPrenosa #DerbyBananas @DERBY bananas

Za Velšanina je jedina opcija bila odlazak ukoliko želi igrati, te je uspio dogovoriti povratak u Tottenham.

Međutim, Bale baš ne blista u Tottenhamu od svog dolaska i upisao je svega 11 nastupa u svim natjecanjima, te je postigao tri pogotka.

Engleski mediji objavili su danas da u Tottenhamu nemaju namjeru otkupiti njegov ugovor od Real Madrida ukoliko znatno ne popravi svoje igre. To je loša vijest za Velšanina jer ni u kraljevskom klubu za njega nema mjesta.

Madridski AS je objavio da je Bale dobio poruku od Kraljeva nakon što je potpisao za Tottenham da se ne vraća na Santiago Bernabeu jer je otpisan.

Martin Rose/Getty Images

Zidane je čak odlučio da Bale neće biti dio prve momčadi ukoliko se na kraju sezone vrati klub.

Naime, u Real Madridu će u tom slučaju zabraniti Baleu da trenira s prvom ekipom i uopće koristi njihov trening centar dok ne pronađe novi klub. Podsjećamo, on s Realom ima ugovor do ljeta 2022. godine.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!