Atletico nad Elcheom upisao drugu pobjedu prvenstva

Nogomet 22. kol 202121:57 0 komentara
Guliver Image

Atletico Madrid je na svom stadionu s minimalnih 1-0 (1-0) svladao Elche u utakmici 2. kola španjolske La Lige.

Gol vrijedan tri boda postigao je Angel Correa u 39. minuti. Argentinski veznjak je tako još uvijek jedini strijelac Simeoneove momčadi u novoj sezoni, jer je postigao i dva pogotka u gostujućoj pobjedi Atletica nad Celtom Vigo (2-1) u prvom kolu.

Hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko ostao je na klupi Atletica.

Atletico je s maksimalnih šest bodova zasjeo na vrh ljestvice, a Elche je s jednim bodom na 16. poziciji.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa Real Sociedad je u San Sebastianu svladao Rayo Vallecano s 1-0 (0-0). Jedini pogodak na utakmici postigao je kapetan domaće momčadi Mikel Oyarzabal, koji je u 68. minuti sigurno realizirao kazneni udarac.