Aspas predvodio Celtu do pobjede u Bilbau

Primera 4. pro 202022:25 0 komentara
Getty Images/Alex Caparros

Momčad Celte Vigo slavila je sa 2-0 (0-0) na gostovanju kod Athletic Bilbaa u prvom dvoboju 12. kola španjolskog nogometnog prvenstva. #SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY Bananas

Mallo je u 61. minuti bio strijelac vodećeg pogotka, a konačnih 2-0 postavio je Iago Aspas u 78. minuti.

Celta se trećom ovosezonskom pobjedom pridružila skupini od šest klubova koji imaju po 13 bodova, ali momčad iz Viga je jedina odigrala svih 12 utakmica i nalazi se na 14. mjestu, dok je Athletic s istim brojem bodova deveti.

Vodeći Real Sociedad ima 24 boda, jedan više od drugoplasiranog Atletico Madrida, ali i uz dvije utakmice više.

U subotu će biti odigrane još četiri utakmice ovog kola, a sastaju se: Levante – Getafe (14 sati), Sevilla – Real Madrid (16.15), Atletico Madrid – Valladolid (18.30) i Cadiz – Barcelona (21.00).