AS: Barcelona krade Mbappea Realu

Nogomet 22. lis 202117:22 > 17:33 0 komentara
Guliver Image

Kylian Mbappe ljetos je bio na meti Real Madrida, ali čelnici kluba iz Pariza nisu popustili unatoč velikoj želji napadača da se preseli na Santiago Bernabeu.

Jedan od najboljih nogometaša svijeta nedavno je izjavio da za njega postoji samo Kraljevski klub, međutim, AS prenosi da bi Mbappe sljedećeg ljeta mogao potpisati ugovor sa Barcelonom.

Klub sa Camp Noua, unatoč velikim financijskim problemima, mogao bi 22-godišnjem napadaču ponuditi bonus od 90 milijuna eura, a čelnici Barcelone vjeruju da je njihov najveći rival spreman odvojiti „samo“ 50 milijuna eura kao nagradu za potpis.

U Madridu su uvjereni, dodaje AS, da će Mbappe ponovo odbiti ponudu da produži ugovor sa PSG-om koji mu ističe sljedećeg ljeta i zbog njegovog stava uvjereni su da imaju prednost u borbi za napadača.

Reprezentativac Francuske je 2017. iz Monaca došao u PSG. Ove sezone postigao je pet golova i upisao četiri asistencije u deset utakmica Ligue 1.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!