Ancelotti: Imamo idealnu zamjenu za Modrića

Nogomet 13. ožu 202214:08 > 14:11 0 komentara
AP Photo/Manu Fernandez via Guliver

Trener Real Madrida Carlo Ancelotti održao je press konferenciju koja se, iako posvećena prvenstvenoj utakmici protiv Mallorce, svela na pitanja o fantastičnoj igri njegove momčadi u Ligi prvaka zahvaljujući kojoj je eliminirao PSG.

“Imali smo loš trenutak u siječnju, ali smo nastavili dalje i nadamo se da ćemo u ovoj atmosferi uspjeti osvojiti barem neke trofeje ove sezone”, rekao je Ancelotti na početku konferencije, a potom nastavio:

“Nema euforije, ni u klubu ni u momčadi. Još uvijek smo u Ligi prvaka, a zapravo sutra igramo još jedno natjecanje o kojem bismo trebali razgovarati danas. Ovaj klub mora gledati naprijed, to je povijest našeg kluba. Ok, pobijedili smo protiv PSG-a, ali ne zaboravite da je to tek osmina finala Lige prvaka, još ništa nismo osvojili. Navijači su nas gurali tijekom cijele utakmice i mogu reći da je na emotivnoj razini bilo jako, jako lijepo i važno. Zahvaljujući njima imamo atmosferu na Bernabeu koja nam pomaže u važnim utakmicama. Jako sam sretan što smo uspjeli razveseliti naše navijače.”

Camavinga je zablistao protiv PSG-a, no ni to mu ne jamči standardno mjesto u prvoj momčadi kraljevskog kluba.

“Camavinga je sadašnjost i budućnost ovog kluba, to je sasvim jasno. Na dan kada Modrić, Casemiro i Kroos budu stari, imat ćemo Camavingu, Valverdea, mlade igrače koji su u Castilli (Realova omladinska škola) poput Antonija Blanca – imamo idealne zamjene za ove klupske legende”, rekao je Ancelotti.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!