Alternativa za Pogbu je mlada zvijezda od 60 mil. eura

Primera 3. svi 201910:46 > 10:51
Gonzalo Arroyo Moreno Getty Images Sport

Realu je ponuđen Tadić, no zahvalili su se na ponudi. Želja im je Jović. A ako ne uspiju dovesti Pogbu okreću se Van de Beeku.

Nogometaš Ajaxa Dušan Tadić bio je jedan od junaka rušenja Reala na Santiago Bernabeuu, pa ne čudi da su ga njegovi agenti nakon toga ponudili kraljevskom klubu.

Marca ističe se uprava Reala samo zahvalila na ponudi, uz obrazloženje da su prepreka realizaciji transfera godine sprskog igrača koji će ove godine napuniti 31 godinu.

Isti izvor napominje kako Real želi jednog drugog srpskog igrača, a riječ je o napadaču Eintrachta Luki Joviću. Jedini problem je što kraljevski klub nije spreman platiti 60 milijuna eura, koliko Nijemci traže.

Marca ističe i kako Real ima plan B, ako ne dovedu Paula Pogbu. To bi trebao biti 21-godišnji Donny van de Beek iz Ajaxa koji je zabijao u Ligi prvaka Juventusu i Tottenhamu.

Cijena mladog Nizozemca trebala bi biti oko 60 milijuna eura.