Šok u nadoknadi: Šišmiši pali na Mestalli

Primera 28. tra 201914:27 > 14:30
Getty Image/ Juan Manuel Serrano Arce / Stringer

Nogometaši Eibara slavili su sa 1-0 (0-0) na gostovanju kod Valencije u prvoj utakmici nedjeljnog programa 35. kola španjolskog prvenstva, a pobjednički pogodak postigao je Charles u trećoj minuti sučeve nadoknade #SPONZOR PRIJENOSA#DERBY BANANAS#

Nogometaši Eibara slavili su sa 1-0 (0-0) na gostovanju kod Valencije u prvoj utakmici nedjeljnog programa 35. kola španjolskog prvenstva, a pobjednički pogodak postigao je Charles u trećoj minuti sučeve nadoknade.

Eibar je tako postao tek druga momčad koja je ove sezone u La Ligi uspjela svladati Valenciju na Mestalli. Prva je to napravila Girona u studenom prošle godine.

Eibar se sa 43 boda privremeno popeo na deveto mjesto prvenstvene ljestvice, dok je Valencia ostala na šestom mjestu sa 52 boda, tri manje i s utakmicom više od Getafea i Seville, glavnih konkurenata za četvrto mjesto koje vodi u Ligu prvaka.