AS: Real za 70 milijuna eura dovodi zamjenu za Casemira

Primera 27. ožu 201914:01 > 14:12
Alex Grimm/Getty Images

Za njega španjolski mediji tvrde da je 'novi Makelele', aludirajući na čuvenog Francuza Claudea Makelelea, koji je igrao zajedno sa Zidaneom za Real.

Španjolskog giganta Real Madrida pojačat će ovo ljeto 22-godišnji francuski veznjak Tanguy Ndombele, tvrdi list AS.

Defenzivni vezni Lyona Ndombele izričita je želja trenera Reala Zinedinea Zidanea, a list AS navodi da će on u momčadi zamijeniti Brazilca Casemira, koji je najavio odlazak.

Rođenjem Kongoanac Ndombele je standardni član Lyona, a u listopadu je debitirao i za francusku reprezentaciju. Cijena koji bi kraljevski klub trebao platiti je 70 milijuna eura.

Za njega španjolski mediji tvrde da je ‘novi Makelele’, aludirajući na čuvenog Francuza Claudea Makelelea, koji je igrao zajedno sa Zidaneom za Real.