Protiv Mourinha četiri igrača, Solari ne zna budućnost

Primera 11. ožu 20198:43 > 8:48
Denis Doyle/Getty Images

Santiago Solari nije znao odgovoriti ostaje li trener, a podršku mu je nakon utakmice dao Karim Benzema

#SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Real Madrid se na pobjednički kolosijek slavljem kod imenjaka iz Valladolida 4:1.

– Bio je težak tjedan za sve nas i to se vidjelo u prvih 25 minuta utakmice. No, ostatak utakmice je pokazao da je to iza nas – rekao je trener kraljeva Santiago Solari koji nije mogao izbjeći pitanje ostaje li na klupi ili ne:

– Ne mogu na to odgovoriti. U ponedjeljak imamo trening i na to sam fokusiran.

Sve se glasnije spominje da bi na klupu mogao Jose Mourinho, no čini se da stariji igrači u klubu baš i nisu za tu opciju.

– Nadam se da će Solari ostati do kraja sezone, iako je to stvar kluba u koju se ne želim miješati. No, zašto nešto mijenjati, ostalo je 11 utakmica i nadam se da će on ostati s nama – rekao je Benzema koji se uz Balea, Marcela i Ramosa spominje kao igrač koji ne želi povratak Mourinha.