Pogledajte što je u 13 minuta napravio Ben Yedder

Primera 10. ožu 201921:32 > 21:39
sportklub

Aitor Alcalde/Getty Images

Sjajnu utakmicu odigrali su nogometaši Seville i Real Sociedada na Sanchez Pizjuan stadionu u Sevilli. Završilo je 5:2 za Andalužane, a čovjek odluke bio je Wisam Ben Yedder. Francuski napadač postigao je hat-trick u samo 13 minuta igra, jedan zgoditak dodao je Sarabio, dok je Oyarzabal bio autor autogola. Uz autogol Oyarzabal je zabio i dva pogotka za momčad iz Baskije.

Nije samo vrijeme u kojem je postigao tri gola raritetno. Ben Yedder je zabio po drugi puta istom golmanu Geronimo Rulliju tri pogotka u jednoj utakmici. Bilo je to 7. siječnja 2017. godine. Tada je Sevilla slavila protiv Real Sociedada 4:0.