Solari bivši! Ramos držao govor, Isco ga prekinuo

Primera 8. ožu 20191:04 > 1:11
Denis Doyle/Getty Images

Dugi radni dan u Realu! Solari je bivši, no vodit će sljedeću utakmicu. Ramos je držao govor suigračima koji je prekinuo Isco.

#SponzorPrijenosa #Derby Bananas

Real Madrid u šest dana eliminiran je iz borbe za trofeje u tri natjecanja. Zbog toga je danas održan krizni sastank predsjednika kluba Florentina Pereza te generalnog direktora Josea Angela Sancheza.

Tema je bila budućnost Santiaga Solarija na klupi Reala, a zaključak je da su izgubili povjerenje u njega, no sjedit će na klupi protiv Real Valladolida u nedjelju. Razlog je taj što nemaju pravo rješenje za klupu, tvrdi Marca.

Spominjao se Jose Mourinho, ali iz kluba su demantirali bilo kakav razgovor s Portugalcem. Perez je dug i intenzivan dan u uredu završio odlaskom na košarkašku utakmicu Reala protiv Fenerbahcea.

I na treningu Reala imalo se što danas vidjeti. Sergio Ramos održao je inspirativan govor suigračima uoči nastavka sezone u kojem je pozvao da se svi fokusiraju na svaku utakmicu do kraja sezone.

Iako je sam Ramos imao veliku svađu s Florentinom Perezom, igračima je rekao da moramo skupiti glave ili neka napuste klub, ako ne žele biti tu.

Ramosa je prekinuo jedino Isco, koji se ispričao suigračima što nije s momčadi putovao od kampa Valdebebas do Bernabeua na utakmicu protiv Ajaxa.